Yeni
Yeni
Sorunsuz çözümler ELVER garantisi ile hizmetinizde

Biz partneriniz olalım

Beraber güzel şeyler oluşturabiliriz

Elver Makine, LS Mtron ticari markasıyla pazarda önemli bir paya sahiptir. Plastik sektöründeki tecrübeli kadrosu (ekibi) ile müşterilerimize makine, teknik servis, yedek parça, yatırım danışmanlığı ihtiyaçları ve gereksinimlerini takip ederek hizmet vermekteyiz.

Özellikle ince duvarlı plastik ürünler LS Mtron (LG) Tam elektrikli enjeksiyon makineleri, (18 Ton ila 850 Ton) arasında geniş tonaj aralığı nedeniyle en çok talep edilen ve tavsiye edilen makinelerdir. Beyaz eşya ve otomotiv endüstrisi ile 450 Ton’dan 4.500 Ton’a kadar geniş bir sıkıştırma kuvveti sunuyoruz, LS Mtron da Cep Telefonu üretimiyle size farklı seçenekler sunuyor.

LS Mtron ayrıca, 450 tondan 4.500 tona kadar değişen geniş bir yelpazede beyaz eşya ve otomotiv sektörüne sahip olup, aynı zamanda cep telefonu üretiminde de farklı seçenekler sunmaktadır.

Şirketimiz, Şırıngadan (Medikal) enjektöre kadar tam otomasyon olarak üretim hatları kurmakta ve dünyanın birçok bölgesinde tercih edilen çözüm ortağı haline gelmiştir.

 

Ekipbimizle Tanış

kim sizin için çalışıyor
No Results

Neler Yapıyoruz?

Ambalaj Tesisi Kurumları
Anahtar Teslimi Projeler
Fizibilite Çalışmaları
Ekipman Satışı

ELVER Plastik Makina Sanayi ve Dış Ticaret LTD

Dünyanın çeşitli bölgelerinde yapmış olduğumuz ortaklıklar, konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre teknoloji çağının gerekliliklerine haiz kaliteli, hızlı, ekonomik ve sorunsuz çözümler sunmak.

ELVER DIŞ TICARET insan ve çevre sağlığına özen göstererek kaliteden taviz vermeyen politikası ile konusunda ön sıralarda yer almayı hedef edinmiştir.

Teknolojiyi yakından takip eden ELVER Makine Sanayi yapmış olduğu işbirlikleri ile hizmet kalitesini Türkiye de kanıtladığı gibi yurt dışında da ülkemizi gurur duyulacak şekilde temsil etmektedir.
Plastik Makine pazarında ilk sıralarda yer almayı hedefleyen ELVER Şirketi, gerek deneyim ve bilgi birikimlerini Müşterilerine taşıyarak sektörün ihtiyaçlarına yanıt veren tasarım ve üretim çalışmaları ile gerek, toplam kalite yönetimine olan inancı ile koşulsuz müşteri memnuniyetini ve müşteri bağlılığını yıllardır ödün vermeden şirket ilkesi olarak sürdürmektedir. Bunun sonucu olarak piyasada hakkı olan yere adım, adım yaklaşmaktadır. Teknolojiyi ve müşteri taleplerini yakından takip eden ELVER Şirketi yapmış olduğu yedek parça üretimi ve temsilcilikleri ile ürün kalitesini Türkiye de çok iyi kanıtladığı gibi, Yurt dışında da ülkemizin gurur duyacak bir şekilde temsil etmektedir.
“ELVER’in sorumluluğu, bugünden daha iyi bir yarınlar oluşturmak için, dünya üzerinde faaliyet gösterdiği her noktada çevresel ve ekonomik olarak müşterilerin üretim sistemlerinde sürekli iyileştirme sağlamaktır.” Bu doğrultuda tabiatı ve enerji kaynaklarını korumaya odaklanan çözümler uygulayarak, topluma fayda sağlayan faaliyetler yoluyla ELVER firmasını gerçekten sürdürülebilir bir şirket haline getirmek vizyonumuzun temel taşlarını oluşturmaktadır.

Sorumluluk sahibi, güven veren yetkin çalışma ekibimizden aldığımız güçle sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmekte kararlıyız. Sürdürülebilir büyüme çabamız, yenilenme yolunu açarak daha başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Birinci önceliğimiz fark oluşturmak ve bu farkı müşterilerimize makine ve hizmet kalitesiyle sunmaktır.
Başarı kesinlikle şirket içinde ya da dışında işimizle ilgisi olan herkese saygıyla davranmaya dayalıdır. Başkalarına duyduğumuz saygı ve takım çalışmasına verdiğimiz değer bizi müşterilerimizin bir parçası olmaktan keyif aldıkları bir şirket yapıyor ve bu da birinci sınıf bir performans sergilememizi sağlıyor.
Süreç Planlama: Karar – Planlama – Yürütme – İzleme ve Kontrol – Kapanış

Karar aşamasından sonra teknolojiye yönelik çözümlerimiz, temeli insan ve doğaya saygı, Sistem analizleri ve kontrollü verimlik artışı izlenmesi gereken ana yoldur.
Teknoloji, sadece sağladığı deneyim kadar iyidir.

ELVER Fizibilite çalışmaları, karmaşık hizmetlerin ve destek sorunlarının çözülmesi için operasyon el iyileştirmelerin kilidinin açılmasından, teknoloji verimli kullanılmasına, müşteri sadakatini artırmasına ve yeni gelir kaynakları sağlamasına yardımcı oluyor.
Satış Öncesi Hizmetlerimiz

Yeni yatırım yapacak olan müşterilerimize öncelikle yatırım yapacağı sektör hakkında …

Satış Sonrası Hizmetlerimiz.

Sistemin verimli ve sürekli çalışabilmesi için gerekli olan bilgilendirmelerin yapılması…

Parca ve Ekipman Hizmetleri.

Sorunsuz ve devamlı üretim prosesi için gerekli olan yedek parca ve ekipmanlar…

Ödüllerimiz

Tarafımıza layik görülen ödüller
Müşteri Şikayeti Almayan Firmalara Verilen Ödül 2017
2017 Altın Marka
AVRUPA BİRLİĞİ'NDE TÜM TÜKETİCİLERİ KORUMA DERNEĞİ
kim bizimle çalışıyor

Bazı Müşterilemiz

kim bizimle çalışıyor