Loading...
Home > Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik Bildirimi

Web Sitesi’nde yayınlanan bütün metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik çizimler, video kayıtları, filmler, yazılımların ve elektronik materyallerin her türlü hakları saklıdır. Bu unsurların ELVER DIŞ Ticaret Ltd.Şti.’nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, kopyalanması, kiralanması, ödünç verilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. ELVER DIŞ Ticaret Ltd. Şti., sitede yer alan materyallerin (tanıtım filmi, görsel gibi) meslekî, ya da ticarî amaçlı olmadan kullanımı için kişisel bilgisayarlara kopyalanabilmesine izin verebilir. Ancak bu kullanım sonucu ortaya çıkabilecek her türlü yasal sorumluluk, ihlâlde bulunan kişiye aittir. Siteye erişim ya da siteden herhangi bir doküman indirilmesi nedeniyle bilgisayar donanımında, yazılımında veya diğer varlıklarda olabilecek tüm hata, hasar ya da diğer olası sonuçlardan ELVER Dış  Ticaret Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.

ELVER Dış Ticaret Ltd. Şti. sitede belirtilen bilgilerin doğruluğu ve güncelliğini temin için gereken çabayı sarf edecektir. Ancak sitede kullanılan bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda sorumluluk taşımaz. ELVER Dış Ticaret Ltd. Şti. dilediği zaman tüm bilgileri, kuralları değiştirebilir veya iptal edebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. ELVER Dış Ticaret Ltd. Şti Sitesi’nde yayınlanan bütün veya kısmi metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik çizimler, video kayıtları, filmler, yazılımların ve elektronik materyallerin başkaları tarafından kopyalanması, yayınlanması yasaktır. Bu yasağın dışında yapılan tüm işlemlerden ELVER Dış Ticaret Ltd. Şti sorumlu tutulamaz. ELVER Dış Ticaret Ltd. Şti. web sayfasını ziyaret eden herkes bu hükmü kabul etmiş sayılır.

Web sitesinde yer alan her türlü içerik, donanım, opsiyon, fiyat, ödeme koşulları, bayi bilgilerini, teknik resim, teknik özellik, görsel, açıklama ve haber gibi bilgiler sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. ELVER Dış Ticaret Ltd. Şti. önceden haber vermeksizin çalışmanın tavsiye ettiği fiyat, tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapabilir. Bu sitede yer alan bilgiler ülkeden ülkeye, ilden ile farklılık gösterebilmekle beraber, kullanıcı, bu bilgilerin güncelliğini ve doğruluğunu ELVER Dış Ticaret Ltd. Şti. ve bayi, yetkili servis gibi hizmet ağından temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Sitede belirtilen bilgiler hiçbir garanti veya taahhüt oluşturmaz.

ELVER Dış Ticaret Ltd. Şti. sözleşmeleri feshedilen bayilerin, yetkili servislerin veya sitede yer almayan ELVER Dış Ticaret Ltd.Şti. ile hiçbir hukuki ilişkisi olmamasına rağmen yasalara aykırı olarak, ELVER Dış Ticaret Ltd. Şti. isim ve logosunu kullanarak markalarına hizmet vermek üzere faaliyet göstermeye çabalayan firmaların, her türlü eylem ve işleminden dolayı herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Öneri formu, web sayfası bilgi ağı, yatırımcı ilişkileri bülteni gibi bilgi amaçlı formları doldurarak iletilmiş olan kullanıcı bilgileri, sadece ELVER Dış Ticaret Ltd. Şti. tarafından tanıtım ve pazarlama aktivitelerinde kullanılacaktır. Bu amaç dışında, ELVER Dış Ticaret Ltd. Şti., bilgi formlarına kaydedilen bilgileri gizli tutacağını ve üçüncü kişiler ile paylaşmayacağını taahhüt eder.

Resmî makamlardan Kullanıcı ‘ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmî soruşturma talebi gelmesi ve/veya Kullanıcının ELVER Dış Ticaret Ltd.Şti.’nin sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, ELVER Dış Ticaret Ltd. Şti., Kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Sitede yer alan formların doldurulmuş olması, kullanıcı ‘ya herhangi bir hak vermez ya da kullanıcı ‘ya herhangi bir uygulama ile ilgili kazanılmış hak iddiasında bulunma imkânı vermez. Formlara eksik, yanlış ya da geçerli olmayan bilgiler girilmesi halinde, ELVER Dış Ticaret Ltd.Şti.’nin tanıtım çalışmaları sonucu sağlanabilecek imkânlar ile ilgili hak talebinde bulunulamaz.

Kullanıcı, EVLER Dış Ticaret Ltd.Şti.’nin web sitesine girmekle yukarıda belirtilen şartları kabul etmiştir.

© 2018 ELVER Dış Ticaret Ltd. Şti.

Telif Hakları ELVER Dış Ticaret Ltd. Şti ‘ye aittir.

Share
Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites